Hinnapäring ja hinnakiri

Et saaksime sulle saata võimalikult täpse ja hea pakkumise, Palun kirjuta, millist kodulehte soovid teha.  Raiko Raie

  Raiko Raie

  Tel: 7 441 365, GSM: 53 312 020,
  info@kodulehetellimine.ee

  Üllar Tamm

  Üllar Tamm

  TEL: 7 441 365,
  GSM: 53 312 030,
  info@kodulehetellimine.ee

  Kodulehe tegemise näidishinnad

  Valmiskujundusega soodne koduleht
  800€
  Valmisdisain (template)
  Mobiilne versioon
  Wordpress haldusliides
  Automaatne otsimootoritele optimeerimine
  * Tegelik hinnapakkumine võib erineda näidishinnast, kui mooduleid soovitakse rohkem.
   
   
   
  TURUNDUSLIKULT LÄBIMÕELDUD koduleht
  1750€
  Personaalse disaini väljatöötamine
  Mobiiliversioon
  Wordpressi haldusliides (soovi korral muu)
  Automaatne otsimootoritele optimeerimine
  Kodulehe turundusliku lähenemise väljatöötamine (tegevusele kutsungid, väärtuspakkumine, inimese suunamine hinnapäringu või ostu lehele)
  Google Analytics statistika
  * Tegelik hinnapakkumine võib erineda näidishinnast, kui mooduleid soovitakse rohkem.
   
  Maksimaalse kasuga koduleht
  5700€
  Kodulehe strateegia koostamine
  Konversioonipõhine disain
  Sisustrateegia koostamine
  Mobiiliversioon
  Wordpressi haldusliides
  Otsimootoritele optimeerimine
  UX ja UI lähenemise kokkupanek
  * Tegelik hinnapakkumine võib erineda näidishinnast, kui mooduleid soovitakse rohkem.

   

  KÜSIMUSED-VASTUSED

  Kaua võtab kodulehe tegemine aega?

  Keskmiselt võtab kodulehe tegemine aega 3-4 nädalat.

  Tegelikku valmimisaega mõjutab administratiivne ajakulu. Kas teil on sisumaterjalid kohe projekti alguses valmis või valmivad nad hiljem? Kui disaininäidis saadetakse ülevaatamiseks, siis kas vastus saadetakse samal päeval või paari päeva pärast? See võib administratiivset ajakulu pikendada ja projekti valmimistähtaeg sõltub palju just administratiivsest ajakulust.

  Miks minule tehtud hinnapakkumistes üks on 500€, teine 1500€ ja kolmas 5000€? Kust tuleb nii suur hinnavahe?

  Kuigi hinnapakkumised võivad tunduda sisult sarnased, siis kui võtate erinevate pakkujate käest pakkumisi, tehakse tihtipeale teile hinnapakkumine erinevatel alustel ja töö sisu, mida pakutakse, on erinev. Üldiselt progammeerimisettevõtetel tunnihind on üsna sarnane, võib kõikuda mõne euro piires.

  Kuidas aga tekib siis hinnavahe, et  üks teeb pakkumise 500, üks 1500 ja kolmas 5000 eurot? Vahe seisneb töö sisus, metoodikas ja ajakulus, mis teie peale kulutatakse.

  500€-ga tehakse teile veebileht, mis ehitatakse valmisdisaini peale, kuhu lihtsalt liidestatakse taha valmiskujundus, installeeritakse WordPress ja heal juhul pannakse sisu sisse. Ajakulu sellise projekti peale on umbes 1-2 päeva.

  1000-1400 euro pakkumise juures tehakse teile üldiselt juba unikaalne disain ehk disain, mida kellelgi teisel ei ole ja mis ei baseeru valmislahendusel. Paremad firmad pakuvad selle hinna sees ka osaliselt turunduslikku kaasamõtlemist jms elemente, mis muudavad lehe edukaks. Sellise projekti peale kulub tööaega umbes nädal kuni poolteist.

  Üle 2000€ pakkumisega lisaks kodulehe tegemisele mõeldakse läbi ka kogu veebilehe turunduslik osa. Kuidas veebileht teile võimalikult palju raha teeniks. Kuidas leht kokku panna nii, et inimesed esitaks teile rohkem hinnapäringuid kui konkurendile või ostaks rohkem tooteid kui konkurendi saidilt. Teie lehte ei koostata nii, et paneme logo siia, sisu siia ja valmis, vaid sisu ehitatakse üles tuginedes statistikale ja oskusteabele, kus teatakse, mis lehe juures toimib, millised on praktikas tõestanud meetodid, kuidas inimest ostma või  päringut saatma saada.
  Sellise projekti peale kulub aega umbes 2-3 nädalat.

  Üldiselt seda ei pea kartma, et teile 2500€ pakkumise teinud ettevõte teile liiga teeb või sama töö eest 5x suuremat tasu võtab. Ta teeb kordades rohkem tööd ja saavutab ka kordades parema tulemuse. Näiteks 500€-ga tehtud kodulehtede tegija tihtipeale ei tea, miks üks menüünimetus töötab paremini kui teine ja milline töötab paremini kui teine, 2500€ juures aga tegija teab, et kui ta teeb Mööblifirmale veebi, siis ta ei kirjuta menüüsse Tooted, vaid kirjutab menüüsse Mööbel või muu märksõna, mis annab otsimootoris eelise ja on samas inimesele arusaadav. Ta teab, et esilehele ei ole mõtet kirjutada teksti teie missioonist ja väärtustest, vaid sinna on vaja luua hea väärtuspakkumine, ja teab, kuidas seda sõnastada, et inimesed sellel klikiks. Ja ta teab, et kui inimesed klikivad esilehelt edasi, siis Google’i jaoks teie lehe väärtus tõuseb (võrreldes sellega, et teie kodulehe esilehel brauseri tagasi-nuppu klikitakse), ja teab, et tänu sellele saate otsimootoris lihtsamini ettepoole. Selliseid pisinüansse on palju, mida sellise eelarve juures lehte tehes arvestatakse.

  Kui kiirelt saab töödega alustada?

  Üheks meie suureks eeliseks on kiired reageerimisajad ja võimekus vajadusel teostada kiireloomulisi projekte lühikese valmimistähtajaga.
  Tavaliselt disainitöödega saame alustada paari päeva jooksul pärast kokkuleppe sõlmimist.

  Milline on kodulehe tegemisel garantii?

  Kõikidel meie poolt pakutud programmeerimistöödel on garantii. Võimalikud vead ja bugid parandatakse tasuta ja garantiikorras. Tavaliselt garantiitööd on meie jaoks prioriteetsed ja anname alati parima, et juhul kui need tekivad, saaksid need väga operatiivselt ka parandatud.

  Hinnakiri

  Töö Hind
  Programmeerimine 40 EUR / tund
  Disainitööd 40 EUR / tund
  Nõuanded ja soovitused tasuta

  Hinnad tunduvad kallid? IT-valdkonnas on heal tasemel programmeerijaid väga raske leida. Meie ei loo lahendusi vabakutseliste ja kooli kõrvalt tööd tegevate programmeerijatega. Heal tasemel oskusteabe saavutamine ja hoidmine eeldab koolitusi ja suuri kulutusi. Oleme turul keskmises hinnaklassis. Sellepärast on meid ka eelistanud üle 400 ettevõtte oma partneriks.


   

  Hindade koostamise põhimõte

  Koostame hinna põhimõttel, et see sisaldab terviklikku lahendust! Me ei paku e-poe täislahendust põhimõttel, et alguses esitame odava hinna ja lisasoovid moodustavad suure lisaeelarve. Tellides meilt lahenduse, arvestame sellega, et kui sa kõiki pisidetaile ette ei tea, suudame sellest sõltumata sulle pakkuda täisfunktsionaalse lahenduse, mis vastab sinu soovidele, ja lõplik hind on sulle enne töö algust teada.

  Meie tehtud pakkumised sisaldavad lisaks

  • Kõikidele töödele anname garantii ja garantiikorras teostatud tööd on tasuta!
  • Disaini teeme seni, kuni rahul oled, ja sellest hind ei muutu.
  • Meie tehtud kodulehed on tehniliselt teostatud nii, et nad oleksid otsimootoritest hästi leitavad.
  • Kodulehe valmistamise käigus anname nõu ja toome näiteid, mis meie klientidele on edu toonud.