E-poe tegemine

E-poe tegemine

Oleme teinud mitukümmend e-poodi ja arendanud e-poe lahendust vastavalt oma kogemustele ja meie klientide kogemustele. Tänaseks võime väita, et omame laiahaardelisi kogemusi e-poodide tegemisel ja meie pakutav lahendus on tõhus e-poodide haldamiseks. Nõustame oma kliente e-poodide loomisel, kuidas kirjutada edukaid tootetekste, kuidas vältida ostuprotsesside katkemist ja palju muud.

Mis muudab E-poe edukaks ja miks mõned e-poed toimivad paremini?

Paljudele jääb arusaamatuks, miks mõned e-poed töötavad paremini kui teised. E-poe puhul on konkurents raske, eriti kui müüd sama toodet, mida konkurendid pakuvad. Siin on palju erinevaid elemente, mis hakkavad rolli mängima. Kas teie e-pood on üldises internetis lihtsasti leitav? Kas te kirjutate emotsionaalseid ja pikki tootetekste või panete kirja vaid toote parameetrid ja lisate juurde ainult ühe kirjeldava lause? Kas teie tootetekstid on usaldusväärsed või on nad kirjutatud ülivõrdes, mida inimesed ei usu? Kas kirjutate e-poe tekstid ise ümber või kasutate tootjapoolseid algtekste, mida Google ei indekseeri hästi? Kui suurt rõhku panete tootepiltidele? jne.

E-poe võimalused

Meie poolt pakutavas e-poe süsteemis saab tooteid kopeerida, ümber tõsta, määrata ajapõhiseid soodustusi (st. et on võimalik määrata soodustuse kehtivust nt. 1.05.-12.05. ning valitud perioodil on toote hind kataloogis muudetud), määrata tootele kaubamärki või brändi, kuvada esilehel soodustooteid või enim ostetud tooteid ja palju muud. Lisaks on võimalik määrata laokogused ja kui toode otsa saab, on võimalik kas toode peita või ostmisvõimaluse asemel pakkuda tellimist.

E-poE tegemine ja sidumine äritarkvaraga

Tänapäeval on enamus e-poode seotud äritarkvaraga või laotarkvaraga, kus toodete sisestamine käib automaatselt ja ilma käsitööd vajamata. Moodsamad e-poed tõmbavad tooteinfo sisse juba tootja kodulehelt, ilma et keegi tooteinfot käsitsi sisestama peaks.

Kui su tooted on Exceli failis - kuidas lihtsalt hallata e-poodi exceliga?

Kui Sul on tuhandeid tooteid, on mõeldamatu, et haldaksite tooteinfot käsitsi. Selleks pakume võimalust tooteinfo uuendamiseks, importides erikujulise Exceli faili või raamatupidamisprogrammist eksporditud andmefaili. Konkreetse andmefaili või Exceli faili struktuuri lepime kokku töö käigus ning edaspidi piisab ainult andmefaili muutmisest ja üleslaadimisest vastava mooduli kaudu.

Makselahendused - pangalingid, krediitkaardimakse, PayPal

E-poele on võimalik liidestada juurde kõik Eesti pankade makselahendused, samuti krediitkaardimaksed (Estcard.ee) ja/või ka PayPali. Lisaks omame kogemusi välispankade makselahenduste liidestamisel ning saame ka selles osas oma teenust pakkuda.

Automaatne arvete või tellimuslehe genereerimise süsteem

Meie poolt loodud e-poe lahenduses saadetakse nii e-poe haldajale kui ka kliendile automaatne tellimuskinnitus või arve, mis on PDF-i kujul. Samuti salvestatakse müügidokumentidest tagavarakoopiad serverisse, vältimaks info kaduma minemist. Lisaks on võimalik e-poe juurde luua ka eraldi tellimuste keskkond, kus on kogu tellimuste info koos ja saab ka määratleda tellimuste staatuseid.

Toodete esitlus

Tooteid saab e-poes esitleda erinevalt. Kui Sul on palju pilte, seadistame tootekataloogi just piltide esiletoomiseks, kui aga on olulised toodete nimed ja omadused, saab kasutada just nimelt tekstiliste väärtuste esitamiseks sobilikku formaati. Kokkuvõttes seadistame tootekataloogi alati vastavalt infoesitluse osatähtsusele.

Kui palju maksab?

E-poe loomise ja juurutamise hind sõltub moodulite ja funktsioonide keerukusest. Seega hinda siinkohal täpselt on rakse öelda ja see sõltub konkreetsetest vajadustest ja äriloogika keerukusest. Pakume täisfunktsionaalset e-poe mootorit, originaalset kujundust, makseliideseid, müügidokumentide genereerimise süsteemi ja personaalset lähenemist lahenduse väljatöötamisel. Hind muutub, kui soovite äritarkvaraga liidestamist või erifunktsionaalsust.

Tehtud E-poodide näidised

Omame pikaajalist kogemust veebipoodide loomisel.
Vaata tehtud e-poode siit.

moobliait   activewearlooduspere

E-poe funktSionaalsed võimalused

 • Sinu vajadustele vastav tootekaart ja täidetavad tooteväljad
 • Laokoguste süsteem
 • Võimalus määrata soodustusi ja
  püsiklientidele eraldi soodushindu
 • E-poe sidumine raamatupidamisprogrammiga, Excelis olevate tooteinfofailidega ja laotarkvaraga
 • Tooteid on võimalik kopeerida ja
  ümber tõsta
 • Kinkekaartide süsteem
 • "Osta kingitusena" funktsioon
 • Automaatne arvete või tellimuslehe
  genereerimise süsteem
 • Teostatavad on ka kõik erisoovid ja muud ideed

Küsi hinda

Kui soovid täpset hinnapakkumist oma e-kaubanduse lahenduse loomiseks, võta meiega ühendust ja teeme vastavalt sinu vajadustele vastava lahenduse hinnapakkumise.

RAIKO RAIE

RAIKO RAIE

Tel: 7 441 365, GSM: 53 312 030
info@kodulehetellimine.ee