Kliendid ja tulemused

Asuvad alati kaasa mõtlema.

Laulu- ja tantsupidu on pidevalt arenev protsess, mis tipneb kümne aasta jooksul neljal korral suurte üleriigiliste pidudega Tallinnas. Iga pidu on oma aja ja oma tegijate nägu ning seetõttu on ka peo põhiline infokanal – koduleht – pidevas arengus.

Oleme väga rõõmsad koostöö üle Art Media Agency meeskonnaga, sest nad töötavad kiiresti ja efektiivselt ning on selgelt tulemusele orienteeritud. Igale arendusele eelneb põhjalik analüüs ning kogu protsessi vältel toimub selge ja kiire tagasisidestamine.

Iga laulu- ja tantsupidu sünnib väga suure ühise pingutusena. Olen väga tänulik Art Media Agency meeskonnale, kes oma erakordse pühendumisega on ka kõige kiirematel aegadel olnud usaldusväärseks ja heaks partneriks ning kelle poole on alati hea pöörduda! Nad ei ütle kunagi “ei”, vaid asuvad alati kaasa mõtlema ja tegutsema, et ühiselt parima lahendusteni jõuda!

Sten Weidebaum - Teabejuht
Laulupidu

Art Media meeste juures olen ma leidnudki just samasuguse poweri

Veebindus on samasugune loominguline töö nagu suurelt jaolt kõik muu kaasaegne kujutav kunst! See on nagu Jennifer Lopezi tagumik… see kas meeldib või mitte! Ja kõigile ei peagi meeldima!

Mulle endale meeldib asju lahendada kiiresti, natuke keevaliselt ning eelkõige otse ja verbaalselt, jättes kõrvale pikad e-kirjavahetused. Art Media meeste juures olen ma leidnudki just samasuguse poweri, ma võin oma uue idee-mõttega ette teatamata neile büroosse sisse lennata, kogu ruumi avaruse kiiresti oma voolava mõttelennuga umbe ajada, kuid nemad on alati valmis mind ära kuulama, minuga kohe kaasa mõtlema ning kiiresti omapoolseid täiendusi lisama.

See on nagu kahe paralleelmaailma kiire ühendamine, mille tulemus on alati mõlemale poolele rahulolu tekitanud.

Urmas Makrjakov - juhataja
Tartu Arhitektuuribüroo

Hindame oma partnerfirma töötajate valmisolekut ja kannatlikkust.

Art Media Agencyt ja Eesti Muusika Infokeskust seob enam kui viie aasta pikkune väga loominguline koostöö. Hindame oma partnerfirma töötajate valmisolekut ja kannatlikkust, leidmaks parimaid lahendusi meie soovide täitmiseks, aga ka mõtteerksust selliste ideede väljapakkumisel, mille peale meie IT-võhikutena ei oska tulla.

Evi Arujärv - Juhataja
EMIK